«Священики» вкрали чоботи

Немає коментарів 103 Переглядів

— Куди котиться світ? — говорили жителі Діб­рови після того, що сталося у селі 22 грудня. — Аби обібрати людей, крадії вирядилися у ряси, почепили хрести на шиї. Не побоялися ні Бога, ні чорта.
Зателефонувавши у редакцію, дібрівчани розповіли, до сільської ради під’їхала автівка, у якій були жінка й двоє чоловіків в одязі священнослужителів. Один із них зайшов у сільську раду і попросив дозволу обійти хати і назбирати грошей на храм, нужденним та дітям-сиротам. Сільського голови на робочому місці не було, тож сек­ретар не взяла на себе такої відповідальності.
Відтак «священнослужителі» самі собі дали «добро» йти по людях й збирати милостиню. Обійшли чотири вулиці. Сельчани, вгледівши на порогах своїх будинків священиків, не скупилися на пожертви. Хтось розщед­рювався на п’ятдесят гривень, інші — на двіс­ті й навіть п’ятсот.
Одну з жінок, правда, зацікавили непрохані гості. Перед тим, як поділитися з ними своїми статками, вона попросила показати документи. Проте їх не було.
Опісля злодії у рясах сіли в автівку й зникли. Тим часом люди почали збиратися до гурту, й з’ясувалося, крадії не лише добряче нагріли сельчан, заробивши на них непогані гроші, а ще й поцупили в одному з будинків добротні хазяйські чоботи.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.