«Та не однаково мені…»

Немає коментарів 211 Переглядів

Під такою назвою у Вербну неділю, 24 квітня, у районному Будинку культури відбувся благодійний концерт, метою якого було зібрання коштів для лікування та реабілітації поранених малинських бійців, яких покалічила війна на Сході України.

За годину до концерту організатори провели ярмарок-аукціон,  кошти з якого теж направили на потреби атовців. Підтримати благородну справу прийшли кілька сотень малинчан, була також група школярів з Радомишля. А ті, хто не мав змоги побувати на концерті, приносили гроші заздалегідь. Взяв участь в аукціоні і міський голова Олексій Шостак, який був на заході неофіційно, як пересічний малинчанин.

Почесною гостею свята стала народна артистка України Раїса Недашківська. Раїса Степанівна — наша землячка, родом зі Старих Вороб’їв.

Знаменита актриса виступила перед малинською публікою. Вона зазначила, що щиро підтримувала Майдан і виступала з його сцени, а  нині бере активну участь у благодійництві. Об’їжджає з акторами театру військові шпиталі, аби підтримати поранених бійців. Жінка не могла стримати сліз, коли згадала 20-річного юнака із Житомирщини, покаліченого на війні з російськими загарбниками та донбаськими сепаратистами.

На сцену запросили волонтерів, які не покладаючи сил протягом двох останніх років під кулями та снарядами везуть військовим гуманітарну допомогу у зону АТО. А також збирають кошти для лікування та реабілітації тяжко поранених військових. Серед волонтерів були місцеві і прибулі з інших регіонів, зокрема, з організацій: «Волонтерська сотня, «Добро жменями», Благодійний фонд «Овес».

Надія Романенко, яка віднедавна живе у Малині, розповіла, що син сповістив їй про свій намір захищати Україну, коли вітав з 8-им Березня. Мати не могла стояти осторонь і стала активною волонтеркою. Вона заступник керівника ГО «Долоні життя» (прим. авт. — керівник  Юрій Мельник) — громадської організації, яка регулярно надає допомогу атовцям.

Прибула волонтер пані Інна наголосила на необхідності виділення коштів з місцевих бюджетів на лікування та реабілітацію військовослужбовців, адже в Україні є клініки, де лікують не гірше, ніж за кордоном, але, на жаль, бракує коштів.  А представниця БО «Овес» пані Наталя закликала організувати на Малинщині збір пластикових кришечок, які згодом переробляють і застосовують для виготовлення протезів. У Малині, до слова, кришечки можна здавати на базарі, навпроти адмінприміщення (малинчанину Юрію Малині).

Перед малинчанами виступили місцеві культармійці, танцюристи ЦДЮТ, «Школи Алекс», бандуристи Школи мистецтв, а також  артисти Світлана Дудко, Роман Коляда, Світлана Токар, інші.

Присутні вшанували хвилиною мовчання героїв, які поклали свої голови за свободу та цілісність неньки-України, та віддали шану воїнам, присутнім в залі РБК та тим, хто наразі захищає незалежність та цілісність України на Донбасі.

Організували благодійний концерт Лариса Марянова, Ірина Оксаніч, Надія Романенко, Надія Нікітіна, Світлана Карпенко, учні першої, третьої шкіл, Малинського профліцею та інші. До речі, сценарій концерту готувала випускниця ЗОШ №3 Естер Матер’ян.

Зібрані кошти, котрі перерахували комісією у складі шести чоловік, у сумі 21 174 гривні одразу на сцені розподілили чотирьом пораненим військовослужбовцям: Валерію Сергієнку, Василю Михайленку, Володимиру Буланову, Володимиру Литвиненку.

 

DSC06790 DSC06666 DSC06689 DSC06694 DSC06706 DSC06707 DSC06719 DSC06738 DSC06749 DSC06765 DSC06768 DSC06782

DSC06724 DSC06759 DSC06755

Фото Ірини Романішеної.

Related Post

Розміщено в : Місцеві новини

Схожі Новини

Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.