«Треба жити із вірою у гарне майбутнє»

Немає коментарів 383 Переглядів

Наприкінці року хочеться підбити підсумки, дізнатися, як ми прожили
12 місяців, які події та імена залишилися у пам’яті, які бажання здійснилися, а яким не судилося втілитися у життя. Про це ми і запитали жителів міста та
району.

Gura Gura

Ольга Гура,
поетеса, музикант, громадський еколог:
— 2017-ий видався складним, особливо для рідних, яких підвело здоров’я. Однак хочеться зазначити, й серед негативу мають місце хороші, світлі події. Це, зокрема, вихід у світ моєї книжки дитячих казок «Чарівні історії нашого лісу».
Якщо говорити про країну у цілому, хочеться, щоб у наступаючому році уряд та керівництво країни зрештою почали працювати на добробут громадян. Вірю, у нашої країни є майбутнє.

Andriicev

Олександр Андрійцев, головний лікар
ММЦПМСД:
— Сподівався, у 2017-му запрацює розрекламована урядом медична реформа, однак цього не сталося. Лікарі не відали, чи дочекаються зарплат. У 2017-му році з цим було тяжко.
Однак хочеться вірити у диво. Зокрема, у те, що казка Уляни Супрун про 50 тисяч зарплати медикам стане дійсніс­тю, медицина буде доступнішою для людей.

Filonenko

Михайло Філоненко, голова Чоповицької ОТГ:
— Підбиваючи підсумки 2017-го, хочеться зазначити, рік був плідним. На території Малинщини була створена Чоповицька об’єднана територіальна громада. За 12 місяців 2017-го вдалося зробити більше, ніж за останніх 20 років. У населених пунктах, що увійшли до ОТГ, зроблене освітлення, встановлені дитячі майданчики. Відрадно, що вдалося полатати частину доріг, які роками чекали ремонту, купити новий шкільний автобус.
Вірю, наступний рік буде не гіршим: на територію ОТГ зайдуть інвестори, вдасться наповнити місцевий бюджет. Хочеться зустріти Новий рік у піднесеному настрої і сказати українцям: «Тримаймося, бережімо своє здоров’я, бо хворіти нині дуже дорого. Нехай усі наші мрії збуваються».

Gregul

Раїса Грегуль, пенсіонерка:
— На жаль, у році, що ми­нає, не можу згадати позитивних подій. Жити сьогодні стало важко, люди розчаровані владою і новими порядками. У селах немає лікарів, часом не знаєш, до кого звернутися за порадою та допомогою. Щоразу чуєш, що закривають амбулаторії, ФАПи, медики через мізерні зарплати відмовляються працювати у селах.
Душа болить, коли бачиш, як занепадають віддалені від райцентру населені пункти: руйнуються дороги, заростають чагарниками поля і подвір’я. Дожилися, що в селі не можемо купити молока, домашніх яєць, м’яса. Куди поділися працьовиті господарі, трударі?
Надіюся, у 2018-му нарешті закінчиться війна, і усі ми заживемо у мирі, спокої та достатку.

Lesuk

Тетяна Лесик, пенсіонерка:
— У 2017-му багато говорили про пенсійну реформу. Люди, котрі усе життя тяжко працювали, сподівалися на гідну доплату в жовтні, однак більшість із них отримала розчарування. Багатьом докинули до пенсій 100-200 гривень, тоді як продукти, ліки подорожчали у декілька разів, інфляція з’їла усе осучаснення.
Помітила, минулих років нам хоч обіцяли, що жити стане краще, нині вже таких прогнозів немає. Тож маю лише одне бажання: аби усі були здоровими.

Deniachenko

Інна Деняченко, домогосподарка:
— Ловлю себе на думці, страшно заглядати у майбутнє, будувати плани на завтрашній день. Життя занадто дороге. Молоді люди часто задаються питаннями: де знайти роботу, як купити житло, вивчити дітей, заробити стаж для пенсії. Багато талановитих людей їде на заробітки за кордон, шукає там кращої долі. А яке майбутнє чекає Україну?
У наступаючому році хочу знайти відповідь на це запитання. А ще побажати усім терпіння і віри, що ми, українці, таки дійсно заживемо по-новому.

Kolesnokova

Валентина Колесні­кова, директор ЗОШ №4:
— Цей рік був вдалим — маємо 36 відмінників, також першу в історії школи і міста ученицю, яка одержуватиме президентську стипендію. Наступний рік для освітян стане знаковим, адже озпочнеться освітня реформа, яка триватиме до 2027 року. Україна поетапно переходитиме на польську модель освіти, уже першого вересня 2018-го за парти сядуть учні, котрі навчатимуться за новою програмою. Вважаю, польська система не найкраща, але навчати дітей за старим шаблоном теж недоцільно.
У новому році бажаю малинчанам міцного здоров’я, добробуту, здійснення мрій, нехай нарешті закінчиться війна та наші захисники повернуться додому.

Korniichuk

Микола Корнійчук, керівник ТОВ «Малин Енергоінвест»:
— 2017-ий рік оцінюю позитивно. Комунальна сфера цьогорік була добре профінансована. Відтак вдалося здійснити багато робіт з капремонту водогону, КНС тощо. Щоправда, є одна проблема — не вистачає робітників, тому не всі кошти освоїли. Наступного року формуватимемо будівельні бригади для комплексного надання послуг по багатоповерхівках. Також у планах — відкриття єдиної у міс­ті диспетчерської служби з комунальних питань, котра прийматиме всі без винятку замовлення щодо обслуговування будинків, водо- та теплопостачання. Загалом планів багато, сподіваюся, всі вони реалізуються.
Вірю, 2018-ий рік буде успішним для малинчан. Вітаю всіх з Новим роком і Різдвом Христовим! Бажаю миру, фінансової стабільності, взаєморозуміння і витримки, сімейного затишку.

Gucaluk

Ольга Гуца­люк, депутат Малинської міської ради, працююча пенсіонерка:
— Головною подією 2017-го року для мене особисто, як депутата, і для усіх мешканців мікрорайону лікарні стало встановлення дитячого майданчика на колишньому смітнику по вулиці Грищенка. Працювали всі гуртом — спершу вивезли декілька машин непотребу, надалі прокопали траншеї і проклали труби, щоб стікала дощова вода, потім привезли 300 тонн відсіву і встановили гірки та гойдалки для малечі. Дитячій радості не було меж — наразі сюди збігаються діти зі всієї
околиці.
Наступного року, переконана, теж обов’язково будуть радощі і позитив, незважаючи на фінансові труднощі, які переживають люди. Як пенсіонер, занепокоєна несправедливими надбавками до пенсій, які у десятки разів менші за стрибки цін, але треба жити з вірою у гарне майбутнє. Інакше не можна, бо негатив породжує тільки розчарування й невдачі.
Вітаю усіх з Новим роком і Різдвом Христовим! Міцного здоров’я, благополуччя, нехай ваші домівки будуть повною чашею, де завжди лунає дитячий сміх.

Kovalchuk

Поліна Ковальчук, учениця ЗОШ №2:
— Для мене 2017 рік був випробувальним. Це були 12 неймовірних місяців, сповнених емоціями, великою кількістю яскравих подій та незабутніх вражень.
Рада, що, попри усі труднощі, зі мною лишилися найближчі та найдорожчі люди, які сприймають мене такою, яка є насправді. Також 2017-ий — рік здійснення мрій, не можна оминути увагою те, що Україна нарешті отримала безвізовий режим з ЄС, а, отже, стала ще на крок ближчою до спільної для українців мрії. Звісно, хотілося б, щоб 2018 рік став спокійнішим, хочеться нарешті відпочити від цієї метушні. Бажаю всім малинчанам миру і злагоди, нехай завжди поряд з вами будуть лише найкращі люди, які зроблять вас щасливими.

Розміщено в : malin
Реклама
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.