«Цінуйте життя… Цінуйте свої здорові «нудні» будні»…

Немає коментарів 103 Переглядів

Малинчанці Оксані Гергало, котрій усім світом збирали кошти на порятунок, днями зробили операцію з пересадки кісткового мозку. Донором став чоловік з Німеччини. Наразі молода жінка перебуває у білоруській клініці.
«Підготовка до транс­плантації була надзвичайно тяжкою, — пише Оксана у соцмережі. — За чотири дні я прийняла близько 600 таблеток. Відчуття описувати не буду… Думала, більше не зможу ходити без сторонньої допомоги, боліла кожна клітиночка, навіть шкіра. Не вірила, що витримаю. Коли усе-таки звелася на ноги, щастю не було меж — я шарпала капцями біля ліжка, але стояла і посміхалася.
Тепер попереду — довгий, тяжкий, наполегливий шлях реабілітації, щоб кістковий мозок добре «прижився». Триває він не один рік. Перший найтяжчий — це практично повна заборона перебування в соціумі, особливі вимоги до дієти і стерильності, підтримка організму спеціальними препаратами, постійний контроль і нагляд мінських лікарів. Але це можливість жити потім нормальним повноцінним життям.
Мої діти — мої крила, вони допомагають мені не впасти. Тож буду вигризати зубами асфальт для того, щоб жити, аби в моїх дітей була мама, а не янгол, і щоб обіймати їх руками, а не білосніжними крилами, — переконана ця мужня жінка.
Також Оксана дякує усім, хто її підтримує. «Коли я повідомила про свою біду, ми об’єдналися в одну армію, родину, і всі разом дійшли до цього моменту! Тому все найкраще, що ви бачите в мені, живе завдяки вашій підтримці і нашим спільним зусиллям! Я, ніби плід добра і любові, подарованої вами!» — каже наша землячка.
І дає усім мудру пораду, до якої варто дослухатися: «Цінуйте життя! Цінуйте свої здорові «нудні» будні! Цінуйте людей поряд! Говоріть приємні речі одне одному!»
На жаль, більшість з нас починає цінувати життя, лише тоді, коли трапляється біда…

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.