У «Чайки» — бронза, в «Урожаю» — новий стадіон!

Немає коментарів 524 Переглядів

Третій перед фінішем (16-й за ліком) тур чемпіонату району з футболу минулої неділі увійшов в історію двома знаменними подіями.

Перша з них трапилася в Українці, де з невеличкими урочистостями було відкрите нове футбольне поле. Кілька років місцеві любителі футболу доводили його до толку, і хоча цьогорічна посуха не сприяла утворенню нормального трав’яного газону, а штучний полив — задоволення не із дешевих, однак, погодьтесь, не кожен рік у нас в районі футбольні стадіони з’являються. Останній з таких — у сусідньому з Українкою селищі Гранітному.

Правда, до «щебзаводівського» щойно відкритому іще далеченько. Проте надія на доведення до аналогічних (чи майже таких) стандартів є. Адже на відкритті були присутні голова Малинської  райради Микола Савченко та депутат обласної ради Сергій Диняк. І обидва, до слова, мають неабиякий «стадіонний» досвід: Микола Іванович буквально не вилазив із центрального стадіону Малина імені Деняченка при його реконструкції, а Сергій Васильович так і взагалі уже згаданий стадіон-красень у Гранітному збудував. Побачивши що й до чого, пообіцяли допомогти і в Українці зробити якщо не сільський «Олімпійський», то, бодай, центральний «Районний».

Поки що ж місцеві любителі футболу дякували Сергію Диняку за уже надану практичну допомогу, а Миколі Савченку — за привезені подарунки у вигляді спортивного інвентарю. Що ж стосується власне футболу, то мало не пів Українки неабияк раділи першій на новому полі перемозі свого «Урожаю» з рахунком 3:0 над «Стартом» з Пиріжок.

Так само раділи третьому місцю в районному чемпіонаті і жителі Нових Вороб’їв. Років з десять місцева «Чайка» не піднімалася на вершини турнірної таблиці, а після перемоги 2:0 в недільному матчі над «МКДЗ», її футболісти гарантували собі бронзові нагороди. Годі переповідати, як вітали своїх героїв новороб’ївці, щойно пролунав свисток арбітра про закінчення гри. Дякували гравцям, тренерам, спонсорам команди і, зрозуміло, просили, аби частіше радували подібними успіхами.

Чайка

Тільки результат. 15-й тур:  «Чайка» — «Юність» (Скурати) — 2:0; «Урожай» — «Каскад Юнайтед» (Федорівка) — 1:4; «Залізничник» (Гранітне) — «Старт» — 6:0; «Колос» (Головки) — «Мрія» (Слобідка) — 3:3; «МКДЗ» (Гранітне) — «Будівельник» (Гранітне) — 7:1. 16-й тур: «Юність» — «Каскад Юн.» — +:- (неявка гостей); «Мрія» — «Залізничник» — 1:3; «Будівельник» — «Колос» — 5:0.

 

Чемпіонат області. Вища ліга, 9-й тур: ФК «Металург» (Малин) — ФК «Авангард» (Новоград-Волинський) — 1:2.

Це була перша гра малинчан в другому колі чемпіонату після тривалої літньої перерви в турнірі. На жаль… Гості тепер випереджають на два очки «Металург» (7 очок), скинувши нашу команду на передостанній рядок  в турнірній таблиці: позаду лише ФК «Пулини» з нулем у графі здобутків.

Програли (0:1) у Володарськ-Волинську і малинські футбольні ветерани, котрі, утім, зберігають за собою друге місце і мають непогані шанси вийти відразу у півфінал обласної першості зі своєї групи.

Розміщено в : Спорт, Футбол
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.