У Чоповицькій лікарні — новосілля

Немає коментарів 41 Переглядів

Справило новосілля чоповицьке терапевтичне відділення, яке напередодні Нового року перебралося у колишнє приміщення геронтологічного — не нове, але добротне, і набагато краще, ніж попередня будівля, котра вже давно застаріла.
— У нас, в Чоповичах, дуже щедрі підприємці, завдяки яким вдалося навести лад у колишньому геронтологічному відділенні, — розповів завідуючий відділенням Віктор Раєць. — Вони допомогли будівельним матеріалом, фарбою, іншим. Майже всі роботи колектив терапевтичного виконав власноруч. Відтак приміщення приєднане до централізованого опалення, замінена сантехніка, зроблений косметичний ремонт. На вікна закуплені нові жалюзі. Тепер палати засяяли, як нові.
Під час урочистого відкриття 27 грудня голова Чоповицької ОТГ Михайло Філоненко та депутатський корпус подарували терапевтичному відділенню плазмовий телевізор, а медики з місцевої поліклініки — електрочайник.
Наразі усі 20 ліжко-місць у відділенні зайняті. До речі, лікуються в Чоповичах не лише жителі ОТГ, а й прилеглих сільських рад.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.