У дитсадках, школах, лікарні включать опалення

Немає коментарів 537 Переглядів

З понеділка, 12 жовтня, розпочнеться опалювальний сезон для об’єктів соціальної сфери міста, повідомляє мерія. Стрімке похолодання примушує раніше розпочати опалення дитячих садочків, шкіл та лікарні. Правда, стосуватиметься це лише тих закладів, які мають автономне опалення.

ЗОШ №4, ДНЗ «Ялинка», «Ромашка», «Золотий ключик», приміром, дотепер приєднано до централізованої тепломережі, а тому їхні вихованці чекатимуть тепла ще не один день — допоки в державі офіційно не оголосять опалювальний сезон.

Проблемою для Малина може стати й отримання лімітів на газ — у зв’язку з упередженим ставленням обласних газівників, які вимагають погасити борги минулих років. КП «Малинтеплоенерго», як повідомляють надійні джерела, заборгував 20 мільйонів гривень за газ.

Нині за підприємством закріплена тільки одна котельня-монстр в мікрорайоні паперовиків. Цю котельню планували закрити зовсім, а з 15 жовтня запустити три нові котельні з енергозберігаючим обладнанням, проте, схоже, з об’єктивних причин не встигають це зробити.

Решта міських котелень на балансі ТОВ «Малин Енергоінвест» — підприємство, нагадаємо, має 335 тисяч боргу за газ. Керівництво сподівається розрахуватися взаємозаліками, адже держава теж заборгувала підприємству кошти за субсидії.

Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.