У Малинському Будинку культури — до 5 градусів тепла

Немає коментарів 153 Переглядів

Нестерпний холод у Будинку культури на ГМП. У приміщенні — від нуля до п’яти градусів. Дітям та молоді, котрі займаються у школі танців, спортивних секціях та музичних гуртах, отже, непереливки.

У вівторок переконались у цьому. О 18-ій годині батьки привели найменшеньких танцюристів, чотирьох-п’яти років, на заняття у Школу «Алекс». За годину викладач включив кілька обігрівачів, потужністю по три кіловат-години, але нагріти приміщення вдалося лише до десяти градусів.

Дітей одягнули у теплі кофтинки та штанці, проте це не рятувало їх від холоду. Батьки скаржилися, що їхні чада часто хворіють. Адже після танців, розігріті, змушені переходити із зали у роздягальню по коридору, який взагалі не опалюється. І температура повітря там нижче, ніж надворі… Загалом у школі займається до 60 дітей, проте зараз відвідує заняття не більше 40-45.

Спортсменам і того гірше — обігрівачами не користуються, бо електроенергія дорога. Найнижча температура — у тренажерному залі, котрий побудований без фундаменту. Боксери теж ледь витримують тренування — рятуються жвавими спарингами. У бібліотеці відвідувачів практично немає, а у самих бібліотекарів з вуст мало не пара йде.

Нагадаємо, котельню у мікрорайоні ГМП міська влада закрила. Обіцяли, що до холодів в клубі буде автономне опалення. Проте до цього часу його не запустили. Хоча вже з місяць, як підрядчики завершили роботи.

Батькам та керівнику танцюристів вже урвався терпець. Вони щотижня обходять кабінети чиновників, та крім обіцянок усе вирішити з наступного понеділка — нічого поки що не добилися.

Минулого тижня занесли письмові колективні звернення міському голові Олексію Шостаку та секретарю ради Дмитру Кисельчуку, також звернулись до голови фракції ВО «Батьківщина» Олени Мороз — з проханням-вимогою якнайшвидше вирішити проблему. Адже надворі вже морози, і обігрівачами величезне приміщення не обігріти. Хотіли прийти батьки і на сесію міської ради, але керівництво їх відговорило. Мовляв, не накаляйте обстановку.

Правда, 11 грудня на сесії це питання усе-таки зрушили з мертвої точки. Депутати одноголосно підтримали депутатський запит до міського голови від фракції ВО «Батьківщина», в якому йдеться: «Виконкому Малинської міської ради невідкладно звернутись до голови Житомирської обласної державної адміністрації С.О. Машковського та до голови ПАТ «Житомиргаз» з вимогою терміново забезпечити пуск газу до Малинського міського будинку культури…»

До слова, у запиті мова йшла й про будинки №14 і №20 вулиці ГМП, у котрих ще до того часу не завершили під’єднання квартир до нової газової «обв’язки», через що окремі мешканці теж були без тепла. Доки готувався номер до випуску, газівники ці роботи вже розпочали.

Проблема з уведенням автономного опалення БК у експлуатацію, як пояснив міський голова Олексій Шостак, теж виникла через те, що підвели газівники, а саме приватна компанія, яка працює «під «Житомиргазом».

Як з’ясувалось, підрядчик ПП «Теплогазсервіс-Житомир» роботи виконав, але затримався з передачею документації. Цього тижня частково папери у Малинське УЕГГ та міську раду надійшли, і, як запевнив перший заступник міського голови Петро Піковський, акт виконаних робіт мерія тепер готова підписати. У свою чергу керівник підрядної організації Олександр Степанець заявив, що теж має тверді наміри «поставити крапку» у цих роботах… до наступного понеділка.

Якщо дотримаються обіцянок, а ПАТ «Житомиргаз» не чинитиме перепон і надасть необхідні ліміти газу, то у Будинку культури, врешті-решт, стане тепло. Сподіваймось, що такий подарунок до Миколайчика діти таки отримають. Інакше батьки мають намір торувати стежку у пошуках правди до Києва.

 

 

Розміщено в : Культура
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.