У Малині побувала «Польова кухня»

Немає коментарів 212 Переглядів

Минулого тижня у Малині знімали передачу спецпроекту «Польова кухня» з Костянтином Грубичем, який намагається вирішити проблему забезпечення малинчан маршруткою до першої вранішньої електрички. Як зазначив телеведучий, вийде передача в ефір на «1+1» 24 березня о 19 годині 30 хвилин в «ТСН-тиждень».

Знімальна група прибула у Малин увечері 14 березня, а вже о третій ночі вирушила шляхом пасажирів електрички «Малин — Київ», яка відправляється з вокзалу о четвертій годині 19 хвилин.
Як розповіла учасниця ходи, громадський діяч Ольга Гура, оператори з тележурналістом та малинськими активістами торували стежку через центральний міський парк. На Бамі до них приєдналися жінки, які щодня їздять у Київ на роботу. Одна з них, Лариса Гибель, у соцмережі першою порушила проблему відсутності маршуртки до вранішньої електрички. Отож люди з різних куточків Малина змушені пішки, подекуди у суцільній темряві, добиратися до вокзалу.
На пероні електропоїзд чекали до 40-50 пасажирів, зауважує пані Ольга. Однак точну кількість людей, які користуються вранці залізничним транспортом, назвати тяжко. Адже у касі містяни придбали лише сім квитків, з яких шість — пільгових.
Доки тривали зйомки, до вокзалу під’їхав міський перевізник Олександр Столяр. Він особисто підрахував кількість потенційних пасажирів нічної маршрутки, яку просять люди. Однак нічого не пообіцяв, пояснює активістка.
Удень знімальна група побувала у матері убитого у міському парку декілька років тому малинчанина Руслана, який добирався на першу електричку. Також телевізійники завітали у мерію.
Опісля заступник міського голови Олег Ювковецький розповів «МН», з наступного тижня моніторитимуть чисельність пасажирів першої електрички за кількістю квитків у залізничній касі, потім ухвалять рішення щодо необхідності (чи навпаки) нічного рейсу маршрутного автобуса.

Надалі зйомки продовжилися у неділю в центрі міста на Соборній площі, де Костянтин Грубич готував з малинчанами грибну юшку і продовжував обговорювати проблему. Прибулі, серед яких і пасажири першої та другої вранішніх електричок, скаржилися також на малу кількість вагонів. Якщо вирушати до столиці електропоїздом зі станції Малин о шостій ранку, доводиться їхати на одній нозі, бо у вагоні навіть немає де стати.
Натомість, зауважу, на залізниці зменшення кількості електропоїздів та вагонів пояснюють тим, що на станції Малин по комп’ютеру — мізерна кількість пасажирів. Відтак, вочевидь, залізничники не хочуть даремне «ганяти» вагони задля перевезення «зайців».
Також малинчани скаржилися телеведучому «Польової кухні» на незадовільний стан доріг, брак робочих місць у місті, невирішення долі довгобуду ДЮСШ у міському парку та інше.
Чи вдасться ведучому «Польової кухні» Костянтину Грубичу «достукатися» до посадовців малинської мерії, побачимо. Адже питання необхідності чергового нічного автобуса та інші проблеми неодноразово порушувалися на шпальтах місцевих ЗМІ, зокрема «МН», але віз і нині там.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.