У Малині побували ревізори

Немає коментарів 222 Переглядів

Держаудитслужба перевірила ефективність виконання бюджету Малина за останніх п’ять років і виявила окремі недоліки.
Зокрема, Малин незаконно спрямовує бюджетні кошти на лікування хворих з інших районів і навіть областей України, навчає у Школі мистецтв дітей із району, місцеві забудовники не в повній мірі сплачують суми пайової участі у розвиток інфраструктури міста.
Минулої середи міськ­виконком ухвалив рішення усунути хиби, зокрема, відповідним структурним підрозділам мерії та ММРТМО ініціювати укладання договорів з іншими адміністративними одиницями щодо відшкодування витрат на лікування їхніх мешканців, котрі потрапляють у малинську лікарню. Також міськрада звернеться до районної влади і Чоповицької ОТГ щодо відшкодування витрат на навчання учнів у ШМ, котрих за приблизними підрахунками — до 13 відсотків від загальної кількос­ті вихованців. Посилиться контроль і за достовірніс­тю подання інформації про пайову участь ФОП та юридичними особами, кот­рі здійснюють будівництво на території Малина.
Ці заходи дозволять місту отримати додатковий дохід, проте, звісно, на рівень бюджету це суттєво не вплине. Адже кошти будуть мізерними порівняно з основними над­ходженнями.
На засіданні міськ­виконкому, зокрема, зазначили, за 2017-ий місто отримало на 25 мільйонів гривень більше, ніж у попередній рік.
Майже за всіма видами надходжень було перевиконання. Однак, як зауважили, висновки ревізорів поза увагою залишати не можна.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.