У Малині побував «БУР»

Немає коментарів 272 Переглядів

7-8 лютого Малин відвідали львівські волонтери із проекту «Будуємо Україну разом» («БУР»).
Вони зустрілися із владою, громадськими організаціями, місцевими волонтерами, учнями шкіл та молоддю.
Проект «БУР» започаткований БО «Львівська освітня фундація» у 2014-му році. За цей час він об’єднав до 1400 волонтерів з різних куточків України. Основні напрямки їхньої діяльнос­ті: відновлення домівок на Сході, ремонт осель атовців, переселенців, багатодітних сімей, які перебувають у скрутному становищі, а також реалізація різноманітних молодіжних проектів.
— Усе почалося із чотирьох ентузіастів, які поїхали у зону АТО відбудовувати зруйновані помешкання, — розповіла волонтерка Віра Піонерська. — Вони прибули у Краматорськ через п’ять днів після звільнення. За півтора місяця відремонтували 25 квартир. Потім хлопці зібрали друзів. Невдовзі виникла ідея залучити до спів­праці людей із різних куточків України, і проект «БУР» вийшов за межі АТО. Ми об’їздили 30 міст, відремонтували домівки 144-ох сімей та реалізували майже 90 креативних проектів: створили арт-простори, місця культурного дозвілля, дитячі та спортивні майданчики.
На початку діяльності волонтери займалися лише відбудовою зруйнованого Донбасу, зараз основна їхня мета — зарядити ентузіазмом побільше людей і допомогти їм реалізувати їхні ідеї щодо покращення життя в рідному місті.
Малинчани, зокрема, висловили «бурівцям» пропозиції створити арт-простір на вулиці Кривенчука, «оживити» колишнє приміщення станції юних техніків, де б змогли збиратися і проводити майстер-класи, репетиції, творчі вечори молодіжні та інші громадські організації, допомогти сім’ям, які перебувають у скрутному становищі. Були й думки відремонтувати колишній танцмайданчик у міському парку та побудувати міський центр реабілітації атовців.
До речі, у Малин «БУР» запросила наша землячка Людмила Гераймович, а прийняли колег волонтери ГО «Свічадо». Наше місто дуже сподобалося львів’янам. Чи потрапить воно у проект «БУР-2018», стане відомо до кінця березня.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.