У місті — нові ставки податків

Немає коментарів 55 Переглядів

Минулої середи відбулася 54-та сесія міської ради сьомого скликання, у якій взяли участь
19 із 34 обраних депутатів. Головував мер Олексій
Шостак.
Депутати внесли зміни до міського бюджету, збільшивши доходну частину на 11 тисяч гривень. Зокрема, місто отримало субвенції із Вишівської, Діб­рівської та Морозівської сільрад. Ці кошти спрямували на проведення інтернету, придбання медикаментів та необхідного інвентаря для сільських амбулаторій.
Також на сесії встановили нові ставки податку на нерухоме майно — у 2019-му
році фізичні та юридичні особи сплачуватимуть один відсоток від мінімальної заробітної плати за кожен квадратний метр бази оподаткування. Громадянам, у власності яких перебувають квартири (незалежно від їх кількості), втім, доведеться сплатити податок лише за площу, яка перевищує
60 квадратних метрів. У приватних будинках площа, яка не оподатковується, становить 120 квадратних метрів, а для громадян, які володіють різними типами житлової нерухомості, пільга надається на 180 квадратних метрів. Звільнені від податку аварійні помешкання, гуртожитки, дитячі сімейні будинки, приміщення громадських організацій інвалідів, школи, дитсадки, незалежно від форми власності, релігійні організації та окремі інші об’єкти нерухомості.
Встановлені на наступний рік і ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців. Перша група платників сплачуватиме десять відсотків від прожиткового мінімуму, встановленого на перше січня звітного року, друга — 20 відсотків. Крім того, затвердили розміри транспортного податку і туристичного збору.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.