У місті — нові тарифи на сміття

Немає коментарів 169 Переглядів

Минулої п’ятниці міськвиконком затвердив нові тарифи на вивезення побутового сміття: у приватному секторі — 24 гривні з людини, багатоповерхівках — 18,67 гривні.

Вступлять у силу вони після фактичного початку надання послуг КП «Екоресурс». За словами керівника підприємства, це буде не раніше квітня. Поки що «Екоресурс» не має ні євросміттєвоза, ні євроконтейнерів.
— Питання зі сміттєвими баками в принципі вирішене — їх придбало управління ЖКГ на тендерних торгах «Prozorro» по ціні 5226 гривень за один, на загальну суму 600 тисяч 900 гривень, — розповів Олександр Ситайло. — Усього закуплено 115 євроконтейнерів. Їх мають доставити в Малин до кінця березня. Для початку переходу міста на контейнерний збір сміття цього вистачить, потім докупимо металеві сітки для збору пластику і за потреби ще придбаємо закриті пластикові баки.
Проблемне питання — євросміттєвоз. Враховуючи критичне зауваження депутатської бюджетної комісії (про це писали «МН»), міська влада вирішила придбати нову машину. Вартість техніки близько 2,5 мільйона гривень. Водночас у міський бюджет на придбання автомобіля закладено лише 1,2 мільйона гривень. Цього тижня депутати вирішуватимуть, де взяти решту коштів. Можливо, КП «Екоресурс» доведеться купувати євросміттєвоз у
лізинг.
На сьогодні у мерії зауважують, нікому не нав’язуватимуть контейнери. Якщо більшість мешканців вулиці схоче погодинно виносити непотріб у машину, людям підуть назустріч. Проте за вивіз сміття доведеться платити всім. Посадовці планують притягувати до відповідальності тих, хто ухилятиметься від оплати послуг з вивезення твердих побутових відходів. Може, після цього в місті нарешті стане чисто.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.