У місті закривають гральний бізнес?

Немає коментарів 81 Переглядів

Коростишівська місцева прокуратура спільно з поліціянтами днями припинила нелегальний гральний бізнес ще в одному «лотерейному» закладі Малина, інформує прес-служба установи.
У ході проведеного обшуку вилучені чотири комп’ютери, флеш-накопичувач та роутер, які використовувалися для організації незаконного бізнесу.
Цей гральний заклад, до речі, потрапляє в поле зору правоохоронних органів не вперше. Після проведеного торік обшуку він швидко відновив діяльність. Сподіваємося, цього разу робота прокуратури буде дієвішою.
Наразі відкрите кримінальне провадження за статтею 203-2 ККУ, триває досудове розслідування, яке здійснює малинська поліція під процесуальним керівництвом Коростишівської прокуратури.
До речі, після нещодавнього вибуху гранати в іншому гральному закладі Малина, розташованому в приміщенні колишнього кафе «Малуша», власники бізнесу одразу вивезли всю комп’ютерну техніку і припинили діяльність. Звісно, радикальні заходи — не вихід. Проте, схоже, містяни не мають наміру терпіти беззаконня і беруть ініціативу в свої руки.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.