У новий рік — зі старим виконкомом, новими пільгами атовцям та з комунальною установою-музеєм

Немає коментарів 181 Переглядів

24 грудня у актовому залі Школи мистецтв відбулася четверта сесія міської ради сьомого скликання. Депутати розглянули чотири блоки питань та «Різне». Вів сесію міський голова Олексій Шостак.

Затвердили комплексну програму підтримки учасників АТО та членів їх сімей, а також нове Положення про надання пільг в оплаті житлово-комунальних послуг за рахунок коштів міського бюджету. Сім’ї учасників АТО можуть користуватися місцевими пільгами до отримання атовцем статусу учасника бойових дій — надалі пільги надаються за рахунок Державного бюджету.

Для отримання пільги необхідно подати в Управління праці та соціального захисту населення та підприємствам-надавачам послуг заяву, копію паспорта, ідентифікаційного номера, довідки про участь у АТО, видану військовими частинами, довідку про склад сім’ї та житлово-комунальні послуги, якими реально користуються.

Відшкодування здійснюється за квартирну плату, вивезення сміття, водопостачання та водовідведення, централізоване теплопостачання. За природний газ і електроенергію — ні. Адже ці компанії-монополісти не підпорядковуються місцевій владі.

У разі наявності заборгованості з платежів за ЖКП, пільга призначається за умови укладання відповідної угоди про погашення боргу терміном до трьох років. Якщо отримувач пільги не сплачує платежі більше трьох місяців, надання пільги призупиняють за рішенням керівника підприємства. Попередньо за 15 днів письмово попереджують.

Персональну відповідальність за правильність, достовірність і законність надання пільг в оплаті спожитих послуг несуть керівники і головні бухгалтери підприємств.

Схвалили та надали згоду на реалізацію проекту «Реконструкція вуличного освітлення з використанням світлодіодних світильників по вулицях Грушевського, Огієнка, Кримського», кошти на який мають надійти за умовами Кіотського протоколу.

Вперше за останні роки затвердили міську програму «Розвиток паліативної допомоги у Малині на 2016-2018 роки», якою зокрема передбачено спрямування 41,3 тисячі гривень з міського бюджету для надання знеболювальної допомоги онкохворим. Раніше хворим на рак на останніх стадіях хвороби робили необхідні ін’єкції медики, приїздила швидка. Нині вони покинуті державою напризволяще.

Безкоштовні ліки, проте у невеликій кількості, за чергою отримують тільки потерпілі від аварії на ЧАЕС першої та другої категорій. Решта онкохворих знеболювальне за «червоним рецептом» купують за власні кошти. На сьогодні це непосильні суми. Адже одна ампула окремих наркотичних препаратів коштує 30-40 і більше гривень, а ін’єкції необхідні три-чотири рази на день. Якщо у бюджеті-2016 передбачать необхідну суму на реалізацію програми, то соціально незахищені категорії хворих на рак зможуть отримати хоча б мінімальну паліативну допомогу… До слова, на диспансерному обліку у лікарні перебуває понад 760 онкохворих.

З ініціативи заступника міського голови Лесі Сніціаренко створили комунальну установу «Малинський міський краєзнавчий музей» та затвердили статут. Правда, самого музею ще поки немає, а на реконструкцію приміщення, де планують його розмістити, необхідні величезні кошти, і чи знайдуть їх депутати у бюджеті наступного року — хтозна.

Ухвалили рішення про припинення права постійного користування земельними ділянками СПТУ №36 (нині профліцей), площею 29,2 гектари, що розташовані між вулицею Заводською та цегельним заводом, і 6,6 гектари в районі ЗОШ №5. Зарахували їх до земель запасу Малинської міської ради як землі житлової та громадської забудови — після розроблення детального плану території ділянки видаватимуть черговикам, у першу чергу атовцям. Таке рішення міська рада приймає вже вдруге, адже минулого разу депутати не врахували, що попередньо має надійти звернення від керівника закладу про добровільну відмову від користування землею.

Затвердили Положення про помічника-консультанта депутатів міської ради, відповідно до якого кожен з депутатів може мати по п’ять помічників.

Related Post

Розміщено в : Новини Малина

Схожі Новини

Реклама
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.