У сусідів-коростенців — «революція»

Немає коментарів 102 Переглядів

Мітинги протесту з минулої п’ятниці проходять у сусідньому Коростені — через високі тарифи люди вимагають відставки мера Володимира Москаленка. Викликали негативні настрої у коростенців січневі платіжки із за­хмарними сумами — по 4-6 тисяч гривень за послуги з теплопостачання. Найгірша ситуація склалася у дво-, три- і чотириповерхових будинках, не обладнаних лічильниками тепла. Мешканцям доводиться платити по 68 гривень за кожен квадратний метр житлової площі. Для порівняння, у Новограді-Волинському за квадратний метр сплачують 56 гривень, Малині — до 40-ка.
У будинках із засобами обліку не набагато краща ситуація — жителям доводиться платити за тепло по 1637,32 гривні за гігакалорію. Це найвищі тарифи в області, говорили протестуючі і ставили у приклад Житомир та Малин, де за гігакалорію платять менше 1000 гривень.
Відтак упродовж мітингу сотні розлючених коростенців скандували «Ганьба меру!» і вимагали піти з посади. Крім драконівських тарифів, вони дорікали Москаленку нефаховим медобслуговуванням, недостатністю робочих місць у Коростені, згадували про «тіньовий» бізнес, квартири у Німеччині та інші «гріхи» посадовця.
Словом, у сусідів-коростенців — «справжня революція», «майдан».
Виходить, добре там, де нас немає. Малинчани завжди по-доброму заздрили Коростеню з його чудовим парком, святом деруна, медичною діагностикою тощо. Проте це виявилося лише красивою обгорткою, за якою — купа невирішених проблем.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.