У зашморг — через нерозділене кохання

Немає коментарів 354 Переглядів

Жахлива звістка сколихнула Старі Вороб’ї зранку минулого понеділка. Місцева жителька, зайшовши у дровітню, побачила там повішеною 22-річну доньку. Жінка кинулася рятувати дитину, але було пізно.
Згорьована селянка розповіла, раніше її донька вже п’ять разів намагалася звести рахунки з життям, однак бідолаху встигали вчасно витягнути із зашморгу. Цього разу навіть думки не було, що молода жінка знову накине петлю на шию. Напередодні трагедії вона гостювала у подруги, коли повернулася додому, довго шепотілася зі своєю трирічною донечкою, аж поки мала не заснула. Потім молода матуся вийшла з хати і не повернулася. Кажуть, до самогубства її штовхнуло нерозділене кохання.
До речі, торік подібна трагедія сталася й у Новобратському, тоді покінчила життя самогубством 21-річна місцева жителька, залишивши донечку сиротою.
Цього разу біда знову не оминула Новобратського. Минулої п’ятниці у селі повісилася 58-річна жінка. Її знайшли у літній кухні. Селянка покінчила життям, накинувши на шию мотузку, закріплену на дверній коробці. За словами родичів померлої, у неї були психічні розлади.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.