Учасники АТО отримають у Житомирській області земельні ділянки площею майже 2500 гектарів

1 коментар 135 Переглядів

На Житомирщині з початку запровадження ініціативи про забезпечення землею учасники АТО подали до Головного управління Держгеокадастру області 2915 заяв про отримання ділянок. За результатами їх розгляду військовослужбовці отримали 2508 дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Площа земель становить 2476,2 гектара.

Військовослужбовцям відведуть ділянки різного цільового призначення. Більшість земель використають для ведення особистого селянського господарства. Під ці потреби військові отримають 1270 ділянок площею 2347,8 гектара. Ще 1238 ділянок площею 128,4 гектара призначені для ведення садівництва.

Вже завершили процедуру оформлення землі у власність 684 учасника АТО. Військові отримали ділянки загальною площею 465 гектарів. Переважна більшість земель призначена для ведення садівництва.

У Житомирській області територіальні органи Держгеокадастру спільно з місцевими радами регіону зарезервували для учасників АТО та членів сімей загиблих земельні масиви загальною площею 5577 гектарів. Військовослужбовці, які вирішили одержати земельні ділянки на території будь-якого району, можуть ознайомитися із матеріалами про вільні землі на веб-сайті обласної землевпорядної служби.

Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.