Упорядкуйте джерельце у парку!

Немає коментарів 113 Переглядів

Душа болить, коли приходжу до джерельця у центральному міському парку.
Завжди там було чисто, доглянуто. Усі з навколишніх вулиць набирали тут прохолодну джерельну водичку. У спеку могли втамувати спрагу перехожі. Часто приїздили до кринички люди з інших мікрорайонів міста.
Знайшовся благодійник, котрий декілька років тому упорядкував криничку, облаштувавши накриття та дерев’яні сходи — хочеться подякувати йому за це.
Але днями, коли прийшла по водичку, жахнулася. Навколо — брудно, на плиті, зверху над струмочком, людські фекалії, недопалки, розмальовані та обписані стінки бетонної конструкції. Та й водичка тече помалу, треба було б прочистити труби.
Мої сусіди теж обурюються. Як можна так занапастити святе місце, поряд з яким до того ж стоїть православний хрест? У кого піднялася рука шкодити джерельцю?
Хотілося б дізнатися і про якість води, адже поряд у ставки люди скидають каналізаційні стоки, тому чи корисна тепер паркова вода — не знаємо.

Ольга СИМОНЕНКО.
м. Малин.

Від редакції. Сподіваємося, батьки підлітків, котрі облаштували усередині конструкції джерельця місце для «розваг», звернуть увагу на публікацію. А міська влада прочистить труби кринички, щоб покращити водотік.
Щодо якості води, її контролюють відповідні служби. За останніми дослідженнями, у червні 2018-го і січні 2019 року, джерельна вода за мікробіологічними і хімічними показниками була в нормі.
Бажаючі, проте, можуть дізнатися про стан води у будь-який час, здавши її на дослідження фахівцям Малинського міжрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр». Також у лабораторному центрі можна зробити аналіз води з домашніх криниць.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.