«Увага всім!»

Немає коментарів 577 Переглядів

У п’ятницю, 27 листопада, у Житомирській області перевірять роботу вуличних електросирен, увімкнувши їх на годину, повідомляє управління цивільного захисту населення Житомирської облдержадміністрації.

«29 листопада 2015 року управлінням цивільного захисту населення облдержадміністрації проводитиметься комплексна перевірка територіальної системи централізованого оповіщення цивільного захисту області. В цей день з 14 до 15 години будуть ввімкнені вуличні електросирени», — йдеться у повідомленні.

Громадяни повинні пам’ятати: якщо лунає звук електросирен, це означає подання попереджувального сигналу «Увага всім». Необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні та телевізійні приймачі для прослуховування екстреного повідомлення. Люди, які знаходяться на вулиці, повинні зайти до найближчої установи чи житлового будинку й попросити ввімкнути радіоприймач і пояснити причину тривоги.

«Як правило, інформація для населення передається по декілька разів. Головне бути уважними та діяти згідно з наданими рекомендаціями», — інформує управління.

Схожі Новини

Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.