Уже є один улюбленець долі!

Немає коментарів 244 Переглядів

1 січня  об 11 годині 15 хвилин у пологовому відділенні Малинської лікарні народився хлопчик вагою 3 кілограми 800 грамів, зі зростом 54 сантиметри. Це третя дитина у родині малинчан  Мельників, а в районі — перша, народжена у 2016-му.

Новорічна та передноворічна ніч у малинському пологовому пройшли спокійно. Вранці 31 грудня  на світ — з’явилося останнє 320-те немовля минулого року, а через добу лік народженим розпочав хлопчик-мавпенятко. До речі, згідно з астрологічними прогнозами, народжені цього року дітки будуть справжніми улюбленцями долі. Ми щиро зичимо цього дитинці!

Правда, маленький малинчанин поки що зареєстрований лише у лікарні. Свій перший офіційний документ українця він отримає після  того, як вони з мамою приїдуть додому. Поки що нововведення з реформування адміністративної сфери, коли протягом двох діб з дня народження безпосередньо в пологовому будинку приймаються необхідні документи для проведення державної реєстрації  і видається свідоцтво про народження дитини, до нашого містечка не докотилися. А от житомирська малеча, яка з’явилася на світ у обласному перинатальному центрі з 31 грудня по 3-тє січня  вже повертається додому  із законними документами державної реєстрації.

Світлана ПЕТРОВА.

Схожі Новини

Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.