В Любовичах на Івана Купала…

Немає коментарів 1702 Переглядів

Минулої суботи, четвертого липня, урочисто відзначали свято Івана Купала в Любовичах. Привітали любовичан і гостей сільський голова Віктор Мельник та начальник відділу культури РДА Людмила Фещенко.

Відзначили грамотою художнього керівника місцевих колективів Любов Артеменко, а директора Гранітнянського будинку культури Ірину Обремську книгою — за участь у обласному святі-конкурсі «Пулинські млинці», що проходив у селищі Червоноармійськ наприкінці червня. Там, до слова, малинчани вибороли третє почесне місце та отримали нагороди від Головного управління культури ЖОДА та Житомирського обласного центру народної творчості.

Програма свята Івана Купала була дуже насиченою — пісні, хороводи, різноманітні конкурси. Виступили колективи художньої самодіяльності «Любовичанка» (с. Любовичі), «Україночка» (с.Українка),  «Журавка» (селище Гранітне), а також «Хуторяни» з Радомишлського району, інші. Активну участь у святі взяли діти, які, до слова, «представляли» публіці головних персонажів свята — Купала і Марену. Насамкінець запалало яскраве вогнище. Ведучою була Любов Артеменко.

Наступного дня веселощі з нагоди свята Івана Купала проходили у Лумлі, куди зібрали жителі усіх прилеглих сіл.

На знімках: під час святкування у Любовичах.

[FAG id=1513]

Розміщено в : Святкування
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.