В Житомирській області чоловік випадково вистрілив в свого трирічного племінника

Немає коментарів 132 Переглядів

Під час сімейного відпочинку в селі Гальчині Житомирської області чоловік поранив свого трирічного племінника.

“За повідомленням лікарів, хлопчик, якому 2 роки 10 місяців, ввечері 21 серпня з підозрою на апендицит був доставлений в районну лікарню. Однак при подальшій діагностицi медики з’ясували, що у нього поранення черевної порожнини. Тому хлопчика доставили в дитячу обласну лікарню, де вночі прооперували “, – за повідомленням Поліції.

Як з’ясувалося, 19 серпня 20-річний чоловік запросив свою сестру разом з дітьми на відпочинок на березі місцевого водоймища, прихопивши з собою пневматичну гвинтівку.

“За його словами, не переконавшись, що зброя розряджена, він випадково вистрілив в свого племінника, потрапивши в живіт”, – розповіли правоохоронці.

При цьому, так як кровотеча була невеликою, до медиків вирішили не звертатися.

“Тільки ввечері 21 серпня, коли хлопчикові стало зовсім погано, для нього викликали швидку допомогу. Ні батько, ні дядько не повідомили лікарів про справжню причину такого стану дитини. Тому це тільки ускладнило діагностику поранення ..”, – Відзначили в поліції.

Відомості про подію було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1. ст.121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) України: Кримінального кодексу.

Стан дитини медики оцінюють як важкий.

За матерiалом газеты “Сегодня”

Схожі Новини

Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.