Валерій Андрійцев знову перемагає

Немає коментарів 112 Переглядів

Валерій Андрійцев знову перемагає

Спортсмени з 22 країн світу брали  участь у ХХ Київському міжнародному турнірі з боротьби, який 13-14 лютого пройшов у столичному Палаці Спорту.

Відрадно, що змагання серед борців-вільників були успішними для нашого земляка Валерія Андрійцева, котрий виграв цей турнір, борючись у вазі 97 кілограмів. На шляху до першого місця Валерій розібрався із вірменином Андроніком Галстяном, далі в чвертьфіналі здолав американця Джефрі Фелікса, котрий перед тим поклав на лопатки титулованого іранця Хасана Рахімі. У півфіналі Андрійцев не залишив шансів молодому і перспективному «українському грузину» Муразі Мчелідзе, а у фіналі з рахунком 3:1 взяв верх над основним своїм суперником в Україні Павлом Олійником.

Після цієї звитяги можна сказати, що олімпійська путівка на Ігри в Ріо-2016 у малинчанина уже в кишені. Завадити йому поїхати на літню Олімпіаду до Бразилії можуть хіба що підкилимні ігри наших спортивних функціонерів, або (тьху-тьху) травма спортсмена. На Олімпійських іграх у Лондоні-2014, нагадаємо, Валерій Андрійцев здобув срібну медаль.

Ігор Романчук.   

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.