Вдарили штрафом по недоглянутих дорогах

Немає коментарів 111 Переглядів

1700 гривень штрафу наклала мерія на керівника філії «Малинський райавтодор» Миколу Беха за незадовільне обслуговування закріпленої за підприємством території міста.
Мова йде про 12 кілометрів доріг на вулицях Приходька, Гагаріна, Винниченка, Городищанській, де відповідно до складеного інспектором з благоустрою управління ЖКГ протоколу, «систематично на проїжджій частині знаходяться сміття та побутові відходи». Крім того, посадові особи мерії нарікають на незадовільний ремонт, невчасне посипання асфальтованої дороги під час ожеледиці.
До слова, міськрада не фінансує утримання автомобільних доріг державного значення, а також обласні та районні шляхи, до яких відносяться вказані вулиці міста. Отож і виникає постійна суперечка: міські комунальні підприємства не можуть здійснювати жодних робіт на цих ділянках автошляху, адже контролюючі органи вважають це нецільовим використанням коштів міського бюджету, а «Малинський райавтодор» не має достатніх коштів і техніки, щоб забезпечити порядок, адже змушений, крім міста, «тягнути» увесь район…
Доки комунальники «чубляться», хто з них повинен наводити порядок у місті, люди вкрай обурені. Вулиці часто бездоглядні, і містянам байдуже, з якої причини.
Малинчани вважають, у місті єдиний господар — мер, який має узгодити роботу служб та вирішити всі проблеми. Схоже, через це мерія й пішла на крайній крок.
Але чи врятує ситуацію штраф?

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.