Відкрили меморіальну дошку герою

Немає коментарів 141 Переглядів

8 Травня, у День пам’яті та примирення, у Гранітному відкрили меморіальну дошку земляку, герою-атовцю Олександру Снітку. Розмістили її на фасаді місцевої одинадцятирічки, де свого часу навчався боєць.
У заході взяли участь керівник РДА Дмитрій Кисельчук, голова райради Михайло Левковець, мер Малина Олексій Шостак, селищний голова Микола Курса, педагогічний та учнівський колективи школи, ветерани, бойові побратими, друзі та рідні військово­службовця.
Виступаючі сказали багато теплих, гарних слів про Олександра, котрий пішов в АТО добровольцем, героїчно загинув
10 вересня 2016-го року у боях за місто Попасна на Луганщині. Він навіки залишився у пам’яті щирою, відкритою людиною, великим патріотом, котрий ніколи не втрачав сили духу ні в мирному житті, ні на полі бою.
Школярі задушевно прочитали патріотичні вірші та виконали пісні. Наприкінці запалили свічку пам’яті та хвилиною мовчання вшанували Олександра Снітка та всіх загиблих бійців на сході. Поклали живі квіти до меморіальної дошки.
Директор Гранітнянської школи Любов Давиденко подякувала депутату облради Сергію Диняку, за фінансового сприяння котрого виготовили меморіальну дошку, а також усім, хто прийшов вшанувати пам’ять їхнього учня.
Водночас керівники району привітали з Днем Перемоги та вручили матеріальну допомогу присутнім ветеранам Другої світової війни Михайлу Антонюку та Григорію Заборовцю.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.