Відлуння чорного квітня

Немає коментарів 115 Переглядів

Трагедією в долі українського народу  стала аварія на Чорнобильській АЕС 26 квітня 1986 року. Тридцять років минає відтоді, коли весняну тишу квітневої ночі розірвав вибух, відлуння якого прокотилося по всьому світу, віщуючи планетарну біду. З цієї нагоди у Центральній районні бібліотеці зібралися на вечір-застереження «Відлуння чорного квітня»  старшокласники ЗОШ №2, громадський еколог, поетеса і композитор Ольга Гура, учасник ліквідації аварії на ЧАЕС Микола Білошицький, аби разом згадати тих, хто ціною власного життя і здоров’я врятував світ від чорного смерчу радіації. Адже серед тих, хто приборкав цю страшну атомну стихію було і 500 малинчан.

Спогади, відеохроніка з екрану, поезія Ліни Костенко, Василя Сташука, Миколи Сингаївського, яку читали десятикласниці школи-ліцею №1 Аня Кононська та Ярослава Грінцевич, вкотре нагадали, що Чорнобильська трагедія — це подія загальнопланетарного масштабу, про яку треба говорити правду і тільки правду, щоб подібні аварії, більше ніколи не спіткали нашу матінку-Землю. Адже атомне самогубство людям ще посильно зупинити. Посильно, поки ще живі ті, хто ціною величезних зусиль спинив диявольський смерч Чорнобиля.

У ці дні читачі можуть ознайомитися з матеріалами книжкових виставок «Екологія землі  XXI століття» та «Мужність і біль Чорнобиля», які презентували працівники бібліотеки, наголосила бібліотекар Л. А. Матяш.

білошицький2

Розміщено в : Місцеві новини
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.