Відзнака «Золоті джерела» — у Івана Венглівського

1 коментар 519 Переглядів

Про палку прихильність і шанобливе ставлення до культури, мистецтва, освіти голови Асоціації сільських голів Малинського району, Луківського сільського голови І.А. Венглівського говорити зайве. Адже він, до речі, випускник Житомирського училища культури імені В.С.Косенка, не перший рік, не зважаючи на важкі часи, організовує обласні свята «Івана Купала», інші мистецькі заходи, ремонтує й відкриває заклади культури, медицини, приділяє належну увагу й місцевій школі. Це все тому, що Іван Андрійович ніколи не був байдужим до питань розвитку й примноження передових культурних надбань українського народу взагалі й, зокрема, на території очолюваної ним територіальної громади. До Луків приїжджали не раз відомі артисти з Білорусії, Житомира, Малина, Іршанська, Володарсько-Волинського. Тому й не даремно, за темпами відбудови закладів соцкультпобуту Луківська сільська рада вважається однією з кращих у районі.

Вагомі заслуги в царині збереження культурних надбань і всебічного сприяння у їх проведенні на території Луківської сільської ради були гідно оцінені й членами колегії управління культури облдержадміністрації, засідання якої відбулося 15 березня нинішнього року в приміщенні Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олега Ольжича.

З-поміж інших лауреатів у різних номінаціях Іван Андрійович був нагороджений статуеткою та дипломом щорічної відзнаки «Золоті джерела» «за сприяння розвитку культури» за підсумками 2015 року. Нагородження проводив голова колегії, начальник управління культури ОДА, народний артист України Юрій Градовський.

— Для мене ця відзнака стала справжньою несподіванкою, — зізнався І.А. Венглівський. — Зроблено справді немало, але є надія, що спільно з депутатами, односельцями, небайдужими людьми, котрі підтримують культуру й мистецтво на селі, будемо й надалі намагатися бути флагманом у цій нелегкій справі. Адже у цей непростий час людям потрібно знати те, що їм є куди прийти послухати вірш, мелодійну українську пісню, прочитати книгу, газети тощо.

Начальник управління культури облдержадміністрації, народний артист України Юрій Градовський вважає, що таких відданих культурі людей, очільників громади нині не багато.

— Івана Венглівського знаю багато років, — зізнався Юрій Григорович. — Він — незмінний: усе найкраще акумулюється у закладах культури, медицини та освіти очолюваної ним сільської ради. Це і апаратура, і меблі, й інше необхідне для нормальної роботи устаткування. Якими методами йому це вдається, і які секрети цього успіху — він не зізнається. А результат — очевидний. І про це, я переконаний, можуть сказати всі односельчани й жителі району. Вітаємо його з відзнакою! Так тримати!

 

Богдан Лісовський.

Розміщено в : Місцеві новини
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.