Вміють відпочивати і працювати

Немає коментарів 66 Переглядів

Відзначати День села у Малинівці стало гарною традицією. Цьогорік на сільському стадіоні з нагоди свята знову зібралися жителі Малинівки, Різні, Лумлі, Юрівки. Розпочався захід із привітань та подарунків. Грамотами та подяками відзначили ветеранів праці. Не оминули увагою й найстарших та наймолодших жителів населених пунктів, що входять до Малинівської сільради. На заході похвалилися своєю роботою: відремонтованою дорогою до дитячого садочка, завершеним ремонтом покрівлі школи, облаштованими місцями для відпочинку у центрі Малинівки та Юрівки. У планах — завершення ремонту будинку культури.

Напередодні свята порадували здобутками й місцеві культ­армійці, котрих визнали одними з найкращих на міжнародному фестивалі «Лесині джерела». Подарунок до Дня села зробили й юні спортсмени, виборовши перше місце у змаганнях між селами
району.

На святі кожен міг оглянути виставку робіт місцевих рукодільниць. Радували око вишиті хрестиком, гладдю та бісером рушники, картини, ікони. Гарною була концертна програма. Усі разом підспівували творчим колективам «Любисток», «Лумляночка». На святі декламували вірші та щедро сипали дотепними жартами й гуморесками Петро Арендарчук, Валерій Ткаченко, Олена Шилюк.

Для дітей була відкрита зона відпочинку: працювали атракціони, малечу розважали аніматори, всі могли поласувати безкоштовним морозивом.

Завершилося свято гучною дискотекою.

Приємно, що наступного дня на сільському стадіоні знову було людно. Правда, цього разу селяни зібралися не розважатися, а наводити порядок після гучного гуляння. Казали: «Вміємо відпочивати, треба навчитися й прибирати за собою».

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.