Вода не дорожчатиме

1 коментар 81 Переглядів

Тарифи на водопостачання і водовідведення найближчим часом не зростуть, запевняють у мерії.

Проте не заперечують підвищення банкноткою послуг із очистки стоків майже удвічі.
Як зазначає міський голова Олексій Шостак, є всі підстави стверджувати, що банкнотка завищує вартість послуги. Навіть за приблизними підрахунками економістів, торік ціна мала становити близько 7-ми грн./м3, у той час, як місто сплачувало по 8,16 гривні.
Проте керівництву Банкнотно-монетного двору і фабрики банкнотного паперу НБУ й цього виявилося замало: вони не­одноразово надсилали листи про підвищення ціни до 10,75 грн./м3, 12,58 грн./м3, 15,50 грн./м3, а на 2018 рік взагалі — до 15,81 грн./м3. Усі ці суми необґрунтовані, вважає мер.
За словами Олексія Григоровича, міськрада залучила до вирішення проблеми народного депутата Павла Дзюблика, котрий подав запити до Національного банку України щодо інформації про калькуляцію витрат по очистці стоків на очисних спорудах фабрики банкнотного паперу. Отож, найближчим часом стане відомо, чому ФБП НБУ виставляє таку високу вартість послуги. До речі, середня ціна очистки стоків у країні становить до 6 грн./м3.
Мер налаштований боротися з тарифним геноцидом до переможного фінішу. І запевняє, нізащо не дозволить, щоб вода у Малині коштувала 50 гривень за куб. Хочеться вірити, що він таки дотримає слова.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.