Вода подаватиметься за графіком?

Немає коментарів 47 Переглядів

ТОВ «Малин Енергоінвест» погрожує перейти на погодинну подачу питної води у централізовану мережу, бо підприємство перебуває у критичному фінансовому становищі через низькі тарифи та борги населення за спожиті послуги.
— Мерія з початку тижня обіцяє скликати виконком, щоб розглянути новий тариф на водовідведення, але щодня засідання відкладається, — скаржиться керівник товариства Микола Корнійчук. — Тим часом у підприємства щодня нарощуються борги: за очистку стоків перед банкноткою — вже майже чотири мільйони гривень, перед податковою — три мільйони гривень. Якщо так продовжиться, товариство збанкрутує, тому вимушені піти на крайню міру — подаватимемо воду за графіком.
Нагадаємо, тариф пропонують підвищити: для населення до 29,71 гривні, для бюджетних та інших установ до 38, 47 гривні за кубометр.
Також керівник нарікає на низьку оплату послуг споживачами, які загалом заборгували підприємству близько шести мільйонів гривень.
Крім того, органи місцевого самоврядування не ухвалили рішення про повне відшкодування різниці в тарифах і заборгували «Малин Енергоінвесту» майже дев’ять мільйонів гривень, зауважує Микола Анатолійович.
Цю ситуацію, яку без перебільшення можна назвати надзвичайною, розглянуть на загальних зборах трудового колективу ТОВ «Малин Енергоінвест», які заплановані на наступний понеділок. На збори запросять і керманичів міста та громадських активістів.

Розміщено в : Суспільство, Цікаво
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.