Вогняний півень «відбирає» житло

Немає коментарів 178 Переглядів

З початку липня у Малині і районі сталося чотири пожежі.

Першого липня  по обіді  горіла суха трава на Бамі за будинком свідків Єгових. Вигоріло 0,1 гектари. Завдяки злагодженим діям пожежників вогонь не перекинувся на будівлі. Причина  пожежі — необережне поводження з вогнем.

Шостого липня ущент згорів житловий будинок у Лісовому Головківської сільської ради. Без житла залишилася 57-річна господарка. Лише завдяки сусідам, які дружньо прийшли на допомогу, вдалося врятувати майно. Імовірна причина загоряння — недбало кинутий недопалок.

Сьомого липня така ж біда мало не сталася у йосипівчан, на обійсті яких у трьох метрах від будинку спалахнув сарай. Рятувальникам вдалося відбити вогонь від будинку, але господарську будівлю вогонь таки знищив. Пощастило, що корова якраз була на пасовищі, а свиней та іншу живність господарі ледь встигли вивести.

Того ж дня горів закинутий вагончик на недіючому привокзальному ринку. Там, кажуть, частенько збираються компанії підлітків. Проте їм, вочевидь, було не до  ліквідації наслідків гучних посиденьок. Це довелося робити вогнеборцям.

Розміщено в : Місцеві новини

Схожі Новини

Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.