Врятуймо маму двох дітей!

Немає коментарів 1461 Переглядів

Днями красуня-малинчанка, мати двох чарівних дітей 4-ох і 5-ти років Оксана Гергало (на знімку) відсвяткувала 29-річчя і майже водночас дізналася, що перебуває на межі життя і смерті. Лікарі поставили жінці страшний діагноз —
гострий лейкоз.
Виявили хворобу пізно, тож не можна втрачати жодного дня, адже показники крові гіршають. Відтак терміново необхідна пересадка кісткового мозку. В Україні Оксана не має шансів на одужання, і рідні повезли її на лікування у Білорусь, у спеціалізований центр гематології.
Лікування там небезкоштовне, тому необхідно терміново зібрати величезну для сім’ї суму — 150 тисяч доларів. Це понад чотири мільйони гривень…
— Я завжди була життєрадісною, поспішала жити, боялася чогось не встигнути, — говорить Оксана. — В цьому році мій синок піде у перший клас, доня мріє, що водитиму її на заняття з танців. Я дуже хочу жити! Я буду боротися!
Але без допомоги друзів, знайомих, земляків Оксані не справитися з тяжкою онкохворобою, котра швидко відбирає сили. Якщо до 8-го Березня кожен з нас зробить Оксані невеличкий грошовий подарунок, ми дамо їй шанс на життя. Не залишаймося осторонь чужої біди!
Кошти можна перерахувати на картку ПриватБанку
№5168 7427 0880 6272 (на ім’я Гергало Оксани Анатоліївни). Контактний телефон: 097-88-794-47 (брат Роман).

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.