Встановлять майже 30 майданчиків

Немає коментарів 306 Переглядів

Відповідно до розпорядження Кабміну, Малинщині виділили з держбюджету понад
3,6 мільйона гривень, які спрямують на соціально-­економічний розвиток територій.
Місто отримає 1,8 мільйона гривень, за які, зокрема, закуплять вісім дитячих та спортивних майданчиків, вартість найдорожчого сягає півмільйона гривень. Встановлять їх у різних мікрорайонах міста. По 500 тисяч гривень держава надала й на заміну вікон і дверей ЗНВК №1 та ЗОШ №4, 50 тисяч чи не вперше за багато років виділили авіамодельному гуртку ММЦНТТ.
Району дісталося 1,5 мільйона гривень, за які по сільрадах і у Гранітному будуть встановлені 20 дитячих майданчиків. Крім того, 300 тисяч виділено на капремонт згорілого клубу у Різні,
320 тисяч — капремонт Недашківського НВК, 150 тисяч гривень — на капремонт Любовицького НВК.
Найменше, 300 тисяч гривень, перепало цього разу від держави Чоповицькій ОТГ. За ці кошти громада має придбати трактор з обладнанням і вуличні тренажери для гімназії.
До кінця року залишилися лічені дні. Отож місцевій владі потрібно якнай­швидше освоїти кошти, у окремих випадках виділивши співфінансування із власних бюджетів, інакше гроші повернуться у державний бюджет. Що поробиш — влада однією рукою дає, а другою забирає. Інакше чому фінансування на «соцекономрозвиток» не надійшло регіонам вчасно?

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.