Вулиці іменували, центр для інвалідів створили

Немає коментарів 172 Переглядів

26 квітня у великому залі РДА відбулася 53-тя сесія міської ради сьомого скликання. У порядку денному було чотири блоки поточних питань та «Різне». Вів сесію міський голова Олексій Шостак.
Розпочалося засідання з виступу представників громадськості, зокрема, колишнього керівника управління ЖКГ, нині очільника однієї із юридичних контор міста Віталія Семенюка, котрий цього разу представляв інтереси ОСББ «Малин-Еліт». Посилаючись на численні законодавчі акти, Віталій Григорович намагався переконати депутатів у необхідності передачі об’єднанню співвласників комунальної котельні, розташованої по вулиці Приходька.
Ця котельня опалює п’ять багатоповерхівок мікрорайону банкнотки, мешканці котрих і об’єдналися в ОСББ «Малин-­Еліт». Зараз люди оплачують послугу з централізованого опалення за загальноміським тарифом. Навіть влітку, коли батареї холодні, щомісячно перераховують ТОВ «Малин Енергоінвест» 500 і більше гривень із кожної квартири — це вартість так званого приєднаного навантаження. Мешканці переконані, якщо ОСББ самостійно розпоряджатиметься котельнею, тариф буде меншим. Відтак 20 квітня на загальних зборах ухвалили рішення про ініціювання передачі котельні на баланс «Малин-Еліт».
Міський голова, заслухавши Віталія Семенюка, наполегливо відмовляв присутніх у сесійній залі представників ОСББ від необачного кроку, наголошуючи на можливих ризиках, зокрема неотримання лімітів на газ і, як результат, холод у квартирах. Адже ОСББ треба буде наперед перераховувати кошти газовим компаніям. Але врешті-решт погодився з пропозицією, правда, за однієї умови — жителі повинні визначити особу відповідальну за роботу, котельні. Це складне питання, проте, розглядатиметься у мерії не один день, і чи справді вирішиться на користь мешканців — невідомо.
Далі після ухвалення рішень по бюджетних і земельних питаннях депутати надали дозвіл комунальним підприємствам на списання майже 40-річного автогрейдера та автомобіля ГАЗ-66, 1990 року випуску, і затвердили у новій редакції «Правила благоустрою території Малина» — їх невдовзі оприлюднять у ЗМІ. Також прийняли відповідну програму щодо ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, котрі з початку року перебувають на балансі облдерж­адміністрації. Завдяки ухва­леному документу міська рада зможе виділяти кошти на співфінансування проектів ОДА для ремонту вулиць Гагаріна, Винниченка, Городищанської, Грушевського, Приходька, а також напіваварійного фабричного мосту.
Офіційно присвоїли назву проспекту Машинобудівників, який з’єднує вулиці Кримського та Огієнка, також іменували новостворені вулиці, де виділятимуть ділянки атовцям. Вони носитимуть такі назви: Гіжицьких, Бориса Жужмана, Незалежності та Цегельна. Крім того, на цій сесії затвердили склад нової топонімічної комісії, у котру увійшло 19 малинчан, зокрема, громадські діячі та патріоти Маріанна Макарчук, Ірина Лузанчук, Євгеній Купневич, Володимир Олексієнко, Роман Федько, Володимир Дідківський. Очолила комісію заступник міського голови Леся Сніцаренко. Отож, тепер вулиці з прокомуністичними назвами перейменовуватимуть нові люди.
Для дітей-інвалідів створили комунальну установу «Малинський інклюзивно-ресурсний центр», котру планують розмістити у старому корпусі ЗНВК №1. Як раніше повідомляла мерія, з капремонтом приміщення обіцяла допомогти дружина президента Марина Порошенко.
Ухвалили рішення про реорганізацію комунального закладу «Малинський міськ­районний центр первинної медико-санітарної допомоги» в комунальне некомерційне підприємство міськради. До складу комісії з рео­рганізації увійшли головний лікар О.М. Андрійцев, його заступник О.М. Раєць та головний бухгалтер Г.Ф. Крижова.
Наприкінці сесії голова фракції ВО «Батьківщина» Олена Мороз зачитала депутатський запит про аварійні покрівлі багатоквартирних будинків. Вона зауважила, на виконання відповідної програми міськ­ради, яка передбачає співфінансування капремонтів багатоповерхівок, необхідно виділити з міської казни щонайменше 100 тисяч гривень.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.