Вулиця буде напіваварійною ще й наступного року

Немає коментарів 91 Переглядів

Дорога по вулиці Шевченка, де прокладають новий водогін, схоже, доставлятиме клопотів водіям, перехожим та місцевим жителям ще й наступного року.
За попередньою інформацією, чернігівське приватне підприємство «Тепло-Монтаж» планує завершити роботи у 2019-му. Вартість проекту — понад 11 мільйонів гривень. Спершу за ці кошти впродовж 2017-2018 років мали замінити водогін протяжністю 3,62 кілометра. Наразі грошей не вистачає навіть дотягти труби до магазину «Червоні вітрила» — остаточної точки оновленої проектної документації.
Як пояснюють у мерії, займається реалізацією проекту облдержадміністрація, і наразі буцімто планується знову внести зміни в кошторис, оскільки вартість будівельних матеріалів, робіт та пального вкотре зросла. Проте доки рахуватимуть витрати, почнуться холоди і асфальтне покриття відновити не вдасться.
Крім того, є ще одна причина повільного виконання зобов’язань чернігівцями — затримується надходження державних коштів на рахунки підрядчика. Відтак минулого тижня на вулиці активно працювала техніка, зараз, як бачимо, роботи призупинені.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.