Якщо в лікарні сирота… Малинчани, не будьте байдужими!

1 коментар 253 Переглядів

У восьмій палаті неврологічного відділення на другому поверсі малинської лікарні лежить Віталій Мартиненко. Йому 28 років. Він сирота. Без батьків, без документів і без місця проживання. Просто людина. Восьмого лютого він ішов з супутницею Малином і на пішохідному переході біля «Гурману» пару збив автомобіль. Він прийшов до тями вже в лікарні. Після першої допомоги його виписали, але він знову потребує лікування. Яке коштує гроші. А де їх взяти сироті?

— Супутниця, яку збили, Світлана, у вкрай тяжкому стані в реанімації в Житомирі, — повідомила малинчанка Юлія Бровенська, яка провідувала минулого четверга Віталія в лікарні і додала: — Водій авто, що збив пару, обіцяв зробити документи Віталію, але зараз він нічого не обіцяє. Йому потрібна наша допомога, бо сам не має засобів для існування — ходив по Малину, шукав дрібні заробітки за харчі.

Ще один сирота зараз у малинській лікарні з Чопович — Олександр Попок, якому 27 років. Минулого тижня його знайшли на вулиці побитого і без свідомості. На лікування щодня йде до тисячі гри вень, а в Олександра тільки старенька бабуся, яка, по можливості, навідується до хлопця. Чоповицька селищна рада одразу виділила на лікування 1500 гривень.

Хто може, треба допомогти — у сироти той родич, хто допомагає в тяжку хвилину.

 

Тетяна Сорока.

 

Віталый Мартиненко       Віталій Мартиненко

 

Олександр ПопокОлександр Попок

Related Post

Розміщено в : Місцеві новини

Схожі Новини

Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.