З Малина у зону АТО відправили банно-пральний комплекс вартістю понад 1 мільйон гривень

Немає коментарів 139 Переглядів

На Великдень, першого травня, у центрі міста на Соборній площі відбувся показ дороговартісного пересувного банно-прального комплексу та збір гуманітарної допомоги для атовців. Наступного дня їх доставили на Схід України.

Як розповів волонтер, керівник ГО «Долоні життя» Юрій Мельник, проект «MAD UKR», який передбачав виготовлення банно-прального комплексу для військовослужбовців, було започатковано ще у серпні 2014-го року. Саме тоді документацію було покладено на стіл міністерства оборони, проте коштів у держави на реалізацію проекту так і не знайшлося.

Відтак волонтери БФ «Територія життя» (керівник проекту Михайло Світлицький) та малинський осередок ГО «Долоні життя» на початку 2015 року взялися власними силами збирати кошти на втілення проекту в життя. Світ не без добрих людей — небайдужі громадяни Київщини, Житомирщини відгукнулися, і у травні нинішнього року банно-пральний комплекс доставили за місцем призначення.

Вартість проекту «MAD UKR» понад 1 мільйон гривень. До слова, депутат облради Сергій Диняк теж вніс лепту у його реалізацією — Сергій Васильович надав благодійно «причепний пристрій» до КрАЗа, вартістю понад 22 тисячі гривень.

У складі комплексу: машина КрАЗ броньована, десять душових кабінок, три пральних машини-автомата, три сушки, десять умивальників, два місця для стрижки бійців. На борту 4000 літрів гарячої води, яка нагрівається двома автономними дизельними котлами. Комплекс працює автономно — енергія виробляється трьома дизельними генераторами, потужністю по дев’ять кіловат. КрАЗ облаштовано приладами нічного бачення.

Першого травня до збору гуманітарної допомоги приєдналися парафіяни Свято-Покровської церкви УПЦ Київського патріархату з Городищ та Свято-Покровської церкви За кордоном із центру міста, а також підприємці, небайдужі малинчани. Велика усім подяка від бійців зони АТО.

Бажаючі надати гуманітарну допомогу військовослужбовцям можуть у будь-який зручний час перерахувати кошти на картку  ПриватБанку № 5168 7572 8695 9608 (на ім’я керівника ГО «Долоні життя» Юрія Мельника). Довідки за телефонами: 097-594-92-51, 093-549-10-49, 068-763-74-15.

 

Розміщено в : Місцеві новини

Схожі Новини

Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.