Заборонили зустрічатися із хлопцем — втекла з дому

Немає коментарів 112 Переглядів

Тривожну новину про зникнення 13-річної племінниці правоохоронцям повідомив минулої п’ятниці житель Любович. Чоловік розповів, дівчинка тимчасово перебувала під його опікою, оскільки її мама працювала в іншому районі області. Минулої п’ятниці неповнолітня, як завше, зібралася у школу, що в Українці. Проте на півдорозі сказала однокласникам, що хоче перевідати бабусю, котра мешкає у Чоповичах. Школярка попросила водія зупинити автобус і вийшла.
Куди попрямувала неповнолітня, не здогадувався ніхто. Лякало й те, що стовпчик термометра показував мінусову температуру, тож дівчинка могла замерзнути. Правоохоронці з’ясували, того дня школярка не з’являлася у Чоповичах, її сліди губилися на зупинці поблизу автошляху Київ — Ковель, де дівчинка вийшла із автобуса.
Наступного дня пропажа таки дала про себе знати. Вона вийшла на зв’язок із рідними, повідомивши, що перебуває на вокзалі у Києві, і попросила її забрати.
Коли правоохоронці почали з’ясовувати причину втечі із дому, виявилося, напередодні дівчинка не знайшла спільної мови із рідними, котрі заборонили їй зустрічатися із старшим хлопцем. Відтак неповнолітня на знак протесту вирішила довести, що вже доросла і може обійтися без повчань.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.