Заборонити «євробляхи» чи легалізувати

Немає коментарів 42 Переглядів

Більшість громадян виступає проти заборони ввезення в Україну імпортних легкових автомобілів, з часу випуску яких минуло більше 10 років.
Це засвідчують результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг». 47 відсотків опитаних не схвалюють «авторепресій», 34 відсотки — підтримують їх. 19 відсотків респондентів ще не визначилися у цьому питанні.
Проти заборони «євроблях» найбільше виступає молодь. А також ті, хто за низькою ціною уже придбав старі вживані авто. І ті, хто планує їх купити.
Більшість опитаних вважає завищеним розмір податків на машини з єврономерами і пропонує зменшити ставки. 14 відсотків не погоджуються на такі пільги для «євробляхерів», бо, мовляв, це негативно позначиться на надходженнях до держбюджету. 15 відсотків опитаних не переймаються цією проблемою.
Найкращим варіантом виходу із проблеми «євроблях» половина опитаних вважає дозвіл на їх розмитнення — але за умови зменшення податків. 14 відсотків кажуть, легалізувати завезені авто треба безкоштовно. Чотири відсотки респондентів висловилися радикально: «євробляхам» не місце на українських дорогах, автівки потрібно конфіскувати.
Законопроект про «євробляхи» зараз готують до другого читання. Очікується, після обговорення його у профільному комітеті і аналізу поправок документ винесуть на розгляд у сесійну залу парламенту через тиждень-два.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.