Запалили грубку — залишились без даху…

Немає коментарів 116 Переглядів

Близько третьої години ночі у четвер, 8-го грудня, спалахнула пожежа в приватному будинку у Ворсівці. На момент прибуття пожежно-рятувальних підрозділів, вогонь охопив значну частину покрівлі будинку, повідомили в 13-ій ДПРЧ Малина.

Ліквідувати займання довго заважав сильний вітер. Унаслідок пожежі повністю згорів дах будинку та перекриття, вогонь пошкодив господарські речі, що зберігалися на горищі. Найважливіше — документи, побутові прилади тощо — господарям вдалося винести до прибуття рятувальників. Завдяки злагодженим діям бійців ДСНС, житлові кімнати залишилися майже неушкодженими.

Вогнеборці встановили: осередок загоряння був на перекритті будівлі, у місці, де димар пічного опалення виходить на горище. Тож причина займання — неправильні облаштування й експлуатація пічного опалення.

Подібний випадок стався напередодні по вулиці Ковальчука в Малині. Господарі затопили грубку й, очевидно, через тріщину в лежаку, зайнялися горище і дах. У цій пожежі, кажуть рятувальники, суттєвих втрат для власників будинку не було.

Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.