Запрошують на «Житомирську хвилю», щоб змусити губернатора відремонтувати міст та дороги

Немає коментарів 68 Переглядів

“Шановні малинчани! Зважаючи на проблему, яка склалася з мостом через річку Ірша у Малині та станом доріг у районі, пропоную обговорити шляхи вирішення ситуації у студії «Житомирська хвиля» у середу,
12 вересня. Початок ефіру о 17.15.
Прошу відгукнутися небайдужих, котрі готові приїхати на радіо, взяти участь в ефірі і пришвидшити вирішення дорожнього питання району», — з такою пропозицією звернулася до містян журналіст радіо Оксана Кропивницька на сторінках групи «Малинчани» у соцмережі «Фейсбук».
Отже, проблема аварійності мосту набула розголосу і почута за межами Малина.
Усі розуміють, якщо споруда обвалиться, постраждають невинні люди, припиниться рух транспорту, оскільки через міст пролягає дорога обласного значення.
Тим часом містяни збирають підписи під колективним зверненням до губернатора Ігоря Гундича, ініційованим малинським активістом Євгенієм Купневичем.
«На сьогоднішній день у тротуарній частині мосту утворилася наскрізна діра, що може призвести до травмування пішоходів, не говорячи вже про можливість його обвалу при проїзді великогабаритної техніки, що призведе до трагічніших наслідків.
Десятки звернень, як і останнє звернення міської ради, а саме подання протоколу комісії ТЕБ та НС, ви проігнорували і до сьогоднішнього дня ніяких дій, крім мішка з піском, який затулив діру в тротуарі, з вашого боку не було. За останніх 30 років жодного ремонту, не говорячи вже про капітальний, не робили», — йдеться зокрема у листі.
Люди схвильовані й жахливим станом доріг обласного значення, які пролягають містом і районом.
«Також нас турбує стан автодоріг на виїзді з Малина у бік Ворсівки, Українки, Пиріжок та інших доріг району. Проїзд по них схожий на їзду з перепонами серпантином. Не така страшна їзда і навіть те, що ламаються автомобілі, як створення постійних аварійних ситуацій, що може призвести до загибелі людей», — пишуть малинчани.
«Сьогодні ми вимагаємо термінового реагування на проблему, яка склалася з мостом через річку Ірша та станом доріг у районі. У іншому випадку нами будуть прийняті радикальніші міри», — попереджують земляки.
Між тим шостого вересня постановою уряду своєчасно невикористані на ремонт доріг Житомирської області кошти в сумі 61,4 мільйона гривень були розподілені між іншими регіонами. Службу автомобільних доріг області обвинувачують у халатності та бездіяльності. Але, як кажуть, після бійки кулаками не розмахують…
Отже, де тепер братимуть кошти чиновники-бюрократи на ремонт аварійного мосту та доріг — хтозна. Невже чекатимемо кращих, тобто, вибачте, гірших часів, коли стратегічна споруда насправді обвалиться?..

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.