Затвердили бюджет, «Спорт для всіх» ліквідували

Немає коментарів 66 Переглядів

Торік, 22 грудня, відбулася остання, 48-а, сесія міської ради сьомого скликання, в якій взяли участь 24 депутати. Вів засідання міський голова Олексій Шостак.
Депутати затвердили головний фінансовий документ міста на 2018 рік. Очікується, що доходи міського бюджету зростуть до 295 мільйонів 224 тисяч 973 гривень, причому власні надходження загального фонду становитимуть понад 96 мільйонів гривень, спецфонду — 996 тисяч гривень, а власні надходження бюджетних установ — понад три мільйони гривень. Решта — дотації і субвенції, яких, проте, до кінця року не вистачить.
Зокрема, освітянам з держбюджету не додали більше семи мільйонів — це заробітна плата із відповідними нарахуваннями на 2,3 місяці. Медикам і того більше — 10 мільйонів гривень. Отож у стаціонарі люди в білих халатах сидітимуть без заробітку три місяці, в стоматполіклініці — 3,5, а працівники сімейної медицини в ЦПМСД — 1,7 місяці.
Ухваливши низку поточних питань, наприкінці сесії депутати прийняли рішення про ліквідацію центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», запропонувавши зекономлені кошти спрямувати безпосередньо на розвиток малинського спорту, а не на заробітну плату працівникам центру, на що щорічно виділяли до 170 тисяч гривень. Далі після емоційного виступу голови ОСББ «Дружня оселя» Лесі Рудницької, котра не вельми добирала вирази і обвинуватила владу у брехні, спрямували близько 37 тисяч гривень на погашення 20 відсотків по «теплому кредиту» двом ОСББ — згаданому вище і «Бамівському».
На цьому депутати закінчили торішню роботу.

Розміщено в : malin
Реклама
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.