Завдяки лелеці розпочала власну справу

Немає коментарів 110 Переглядів

Cім років тому жителька Головок Алла Радіонова разом із чоловіком та друзями поверталися автівкою із малинської церкви, де святили яблука на Спаса. І побачили серед дороги пораненого лелеку.
«Чи на добро це? — одразу промайнуло у голові жінки. — Здається, не найкраща прикмета зустріти серед шляху покаліченого птаха». Проте вже згодом Алла Радіонова зрозуміла: лелека, якого все ж таки підібрала й вилікувала, став символом хороших змін у житті її родини, надихнув на творчість.
— Коли вперше побачила нашого Бусю (так назвали лелеку), у нього було травмоване око й зламане крило, — пригадує Алла Радіонова. — Збагнула, без людської допомоги птах загине від голоду. Здається, лелека також це розумів, бо не втікав від нас, сумирно поводився, коли привезли додому й почали лікувати. Перші місяці носилися з птахом, як із малою дитиною. Промивали зламане крильце, прикладали пов’язки. Однак крило продовжувало чорніти, відтак довелося викликати ветеринара, який ампутував його.
За декілька місяців Буся повеселішав, обжився на обійсті своїх рятівників, потоваришував із курми та качками, став їхнім поводирем. Навіть перейняв звички домашніх птахів.
— Коли високо у небі кружляє шуліка, наш Буся із курми ховається від хижака під деревом, — розповідає його рятівниця. — Ночує разом із домашніми птахами на сідалі.
Утримувати вдома лелеку — задоволення не з дешевих, адже щодня птахові потрібна риба. Проте дехто з продавців лускатої на малинському базарі, дізнавшись про лелеку, котрий оселився на обійсті Алли Радіонової, завжди ділиться залишками продукції.
— Коли прихистили у себе Бусю, наша родина переживала непрості часи, було скрутно з фінансами, — пригадує жінка. — Відтак треба було вигадувати, де брати гроші на харчі для себе та хворого підопічного.
Якось прийшла ідея виготовляти прикраси для волосся. Вони вдавалися напрочуд гарними й не змусили чекати на бажаючих придбати поробки. Відтоді ця справа стала моїм хобі, яке нині приносить непоганий дохід. Ось так поява лелеки у родині змінила наше життя.

Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.