Завершено спеціальне розслідування нещасного випадку у ТОВ «Юнігран»

Немає коментарів 610 Переглядів

Комісія, утворена Управлінням Держпраці у Житомирській області, завершила спеціальне розслідування нещасного випадку з тяжким наслідком і можливою інвалідністю, що стався з помічником машиніста тепловоза (1990 р.н.) ТОВ «Юнігран».

26 вересня 2016 року на Малинському заводі по виробництву щебеневої продукції проводились маневрові роботи. Під час розчеплення вагонів помічник машиніста тепловоза ТОВ «Юнігран» потрапив між замком автозчеплення вагонів, внаслідок чого отримав чисельні ушкодження важкого ступеня тяжкості.

Дослідивши обставини настання нещасного випадку та зважаючи на уклін колії у сім градусів відносно горизонту, спеціальна комісія вважає, що потерпілий не достатньо близько встановив гальмівний башмак під колесо вагону і перебуваючи між автоматичним зчепленням, отримав травму внаслідок самовільного руху вагону у зворотному напрямку в сторону ухилу залізничної колії. В свою чергу, враховуючи те, що він був допущений до виконання роботи без спеціального навчання та перевірки знань відповідних нормативно-правових актів з питань охорони праці, а також за відсутності професійної підготовки у спеціалізованому навчальному закладі, комісія його вини за настання даного нещасного випадку не вбачає.

Даний нещасний випадок визнається таким, що пов’язаний з виробництвом. Він береться на облік товариством з обмеженою відповідальністю «Юнігран», на потерпілого складається акт за формою Н-1.

Управлінням Держпраці у Житомирській області вже запропоновано ряд заходів щодо усунення причин настання нещасного випадку.

Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській області

Джерело: Управління Держпраці
у Житомирській області http://zt.dsp.gov.ua/

Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.