Жарт, попередження чи навчання?

Немає коментарів 267 Переглядів

Минулої п’ятниці знахідка, яку виявили працівники очисних споруд фабрики банкнотного паперу на території підприємства, не на жарт налякала людей, які того дня були на зміні, та підняла на вуха правоохоронців, еменесників, лікарів швидкої допомоги.
Неподалік хлораторної працівники знайшли пакет із невідомим вмістом, а поряд — годинник. Перше, що спало на думку, хтось підкинув на підприємство вибухівку. Якби, не доведи Господи, стався вибух, лиха не минули б — півміста могло злетіти у повітря.
Чутки про вибухівку на території очисних споруд розповзлися миттю. Працівники висловлювали різні здогадки щодо страшної знахідки. Дехто був переконаний, таким чином хтось мав намір добряче налякати керівників підприємства та про щось попередити. Інші говорили, пакет і годинник — чийсь невдалий жарт.
Проте начальник Малинського відділення поліції Олександр Гайовий запевнив: на очисних спорудах, що вважаються стратегічним об’єктом, проводилися навчання, мета яких — перевірити, наскільки оперативно спрацюють працівники очисних, правоохоронці, еменесники, швидка допомога в екстремальному випадку.
Люди, проте, кажуть: оперативності було мало, а от паніки і страху — хоч відбавляй.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.