Злодії працюють з потурання поліції?

Немає коментарів 92 Переглядів

На Різдво вирішив провідати могили батьків, котрі вже давно відійшли у засвіти. Та, зайшовши на старе кладовище, був неприємно вражений побаченим. Навколо могил рідних вандали виламали й вкрали частину металевої огорожі. Декілька секцій, що не змогли витягнути із землі, розламали, розкурочили.
Як виявилося, «металісти» наробили глуму не в одному місці. У знайомих, котрі того дня також навідалися на цвинтар, був не менший шок: з пам’ятників над могилами їхніх близьких позривали металеві зірочки, таблички. Не погребували й тими могилами, де люди нещодавно зробили заливку під пам’ятники, — повитягали арматуру.
Побачене так зачепило за душу, що одразу з кладовища подався у відділення поліції і розповів усе, що накипіло. У вічі сказав: «Хлопці, кожен малинчанин назве десяток точок у місті, де приймають металобрухт. Декілька з них вже багато років працює у вас під носом. Тож треба лише бажання, аби їх перевірити. Вважаю, кожен «ділок» перед тим, як приймати брухт, повинен попросити паспорт у людини, поцікавитися, звідки приїхало металеве «добро». Це ж ваш святий обов’язок — берегти людей від злодіїв. Але цього не робите, тому й складається враження, що всі крадіжки металу відбуваються з вашого мовчазного потурання й за винагороду».
Що, думаєте, почув у відповідь? Нічого! Правоохоронці лише стенули плечима, мовляв, це, дядьку, така болюча тема, краще її не зачіпати.
Тому через газету хочу звернутися до мера міста, нового начальника поліції із запитанням: де нам, малинчанам, шукати захисту від злодіїв-металістів? Ситуація склалася тривожна. Ще рік-два і від цвинтаря нічого не залишиться. Та що там цвинтар? Скоро вже зніматимуть й металеві ворота та огорожі навколо будинків, а винних, як завше, не буде.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.