Змін у русі маршруток не буде

Немає коментарів 123 Переглядів

Нині одна з найболючіших тем водіїв — дороги. Точніше, те, що від них залишилося після зими. Неабияк це питання турбує й керманичів маршруток «Малин — Київ», адже щодня роблять по декілька рейсів з Малина до столиці, долаючи один із найжахливіших відрізків шляху — від городищанського залізничного переїзду до «варшавки», полотно якого нагадує поверхню місяця з численними кратерами.
Відтак обурені водії заговорили про те, аби змінити маршрут і їздити у столицю через Малинівку. Це схвилювало жителів Гранітного, Українки, інших населених пунктів, котрі працюють у Малині й добираються на роботу київськими маршрутками. Про це вони розповіли у редакції, обурюючись, чому ями на дорогах створюють проблеми у їхньому житті?
Проте, як запевнили перевізники, зміни у русі маршруток «Малин — Київ» не плануються. Можливі лише відхилення у графіку руху, оскільки через розбиті дороги на шлях від Малина до столиці затрачається значно більше часу. Якщо раніше у Київ доїжджали за півтори години, тепер на дорогу йде більше двох годин.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.