Зникла через кохання

Немає коментарів 70 Переглядів

Тривожна новина надійшла нещодавно зі Старих Вороб’їв. Літня жінка розповіла правоохоронцям, її 36-річна донька, прихопивши 8-місячного сина, пішла з дому й не повернулася. Телефон зниклої мовчав, жодної відповіді не було й на смс-повідомлення.
Спливав день за днем, а від молодиці не надходило жодної звісточки. Усі спроби розшукати її були марними, жінку ніхто не бачив, про наміри залишити батьківський дім ніхто не чув.
До пошуків долучилися правоохоронці. Однак і вони не могли вийти на слід молодиці.
Через дванадцять днів мовчання «пропажа» таки змилувалася над рідними й подала голос. Вона зателефонувала до сестри й попросила, щоб її не шукали, мовляв, у неї усе добре.
Про це мати зниклої повідомила працівникам поліції. Ті під час оперативно-розшукових робіт встановили, молодиця незадовго до зникнення познайомилася в інтернеті з жителем Він­ницької області. Між ними спалахнули почуття, і вона разом із дитиною подалася до коханця.
Малинські правоохоронці зв’язалися з вінницькими колегами, котрі відвідали зниклу за її новим місцем проживання. Однак та навідріз відмовилася повертатися на Малинщину.
До слова, нещодавно поліціянти відшукали й зниклу 20-річну Наталію Кухаренко, котра, отримавши дитячі гроші, залишила маленьку дитину на матір і поїхала по продукти в АТБ-маркет. Додому вона не повернулася. Знайшли молоду безвідповідальну матусю у знайомих, у яких загуляла.

Розміщено в : malin
Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.