Зведений загін правоохоронців Житомирщини вирушив у зону АТО

Немає коментарів 62 Переглядів

Добровольці з поліційних підрозділів області вже за добу заступлять на бойове чергування, охороняючи публічну безпеку у населених пунктах та на блокпостах Луганщини, змінивши у відрядженні своїх колег-земляків.

Інструктаж перед виїздом на чергову ротацію відбувся в актовій залі Головного управління Національної поліції Житомирщини, де зібрались працівники зі служб та підрозділів, які забезпечуватимуть правопорядок на сході держави.

Про готовність особового складу до відрядження та виконання завдань т.в.о. начальника ГУ Національної поліції області Валерію Рудику доповів командир зведеного загону Валерій Прищепа.

– Ви їдете робити святу справу, охороняти нашу Батьківщину. Упевнений, що ви з честю, гідністю та гордістю виконаєте свою місію, – зауважив Валерій Рудик. – Ми будемо піклуватися про ваші сім’ї, про ваших дітей, щоб період розлуки минув швидше. Вдома вас чекають зі славою та почестями. Повертайтесь без втрат!

За словами т.в.о. заступника начальника ГУ НП області Юрія Лебідя, основні завдання житомирських силовиків не змінились: це охорона правопорядку та безпеки у населених пунктах, на блокпостах Луганщини.

Т.в.о. заступника начальника ГУ НП області Микола Юсковець закликав правоохоронців почуватися єдиним колективом, підтримувати один одного та берегти себе.

Після короткого прощання з рідними, друзями та колегами правоохоронці Житомирщини вирушили виконувати завдання у зоні проведення АТО.

Джерело: zhitomirnews.com

 

Related Post

Розміщено в : Новини Житомирщини

Схожі Новини

Форма зворотнього зв’язку:

Отримайте інформацію, яка вас цікавить, звернувшись до нас через контактну форму.

  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.